Angielski to nasza pasja!

Szkoła Angielskiego Bydgoszcz

O Smile School

Smile School to szkoła specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego, w której skupiamy się zarówno na jakości nauczania jak i na tym, żebyś z zajęć czerpał prawdziwą przyjemność. Szkoła została założona z pasji i miłości do języka angielskiego. Zatrudniamy tylko doświadczonych i kochających swoją pracę lektorów - co za tym idzie, skutecznych i kreatywnych.

Nauka Angielskiego

Ty jesteś najważniejszy

W Smile School możesz zawsze liczyć na pomoc i indywidualne podejście. Musisz nadrobić materiał, chcesz zmienić grupę itp. – nie ma problemu. Zawsze robimy co w naszej mocy, aby ułatwić Ci naukę - jesteś naszym priorytetem. Kierujemy się przede wszystkim Twoim dobrem.

Angielski to nasza pasja

Nauka języka angielskiego jest równocześnie przyjemna i efektywna

W naszej szkole grupy językowe dobierane są nie tylko pod względem poziomu na jakim obecnie posługujesz się językiem angielskim, ale także Twojego wieku. Pozwala nam to stworzyć dla Ciebie bardzo przyjazne warunki pracy. W celu zapewnienia najwyższej jakości nauczania języka angielskiego, szkoła jest pod stałą opieką metodyka, a pod koniec każdego semestru przeprowadzana jest wśród osób uczących się ankieta, której celem jest zbadanie poziomu Twojej satysfakcji.

Współpracujemy:

Angielski Bydgoszcz Fordon
Bydgoszcz Fordon